HŘIŠTĚ:                    Braník (tráva)

46. Jurovčík (Smolek), 46. Lehner (Drahovzal), 46. Jenšovský (Mráz), 46. Janíček (Ludvík), 46. Gebelt (Jeřábek)

Branky:

17. Ludvík (Pluhař)

51. Gebelt (Jenšovský)

Komentář k utkání:

V dalším jarním kole jsme zajižděli na půdu Braníka, který má na jaře skvělé výsledky. My jsme ale chtěli napravit nepovedený výkon z utkání s Pískem. Od první minuty jsme hýřili aktivitou, z agresívního napadání jsme získávali míče a dobrými kombinacemi jsme si vytvářeli příležitosti ke skórování. První jsme proměnili až v 11. minutě. Tonda si převzal míč ve středovém kruhu, přesnou kolmicí vyslal do samostatného úniku Tomáše Ludvíka, který si poradil skvěle – 0:1. Naše územní převaha byla trvalá, ovšem několik dalších možností jsme nevyužili. Naopak domácí borci se před naši branku dostávali zejména po našich chybách a i díky tomu si vytvořili dvě slibné možnosti, ovšem Matěj Kovář si vždy poradil skvěle.

Druhý poločas byl podobný prvnímu. My jsme dobře kombinovali, vytvářeli si možnosti, domácí naopak těžili z našich chyb v rozehrávce. Po jedné orazítkovali břevno a další střelu do víka skvěle vyrazil Matěj Kovář. My jsme využili už jen jednu možnost. Kombinace s rychlým přenesením těžiště hry po ose Přívozník, Jenšovský, Gebelt a posledně jmenovaný přesně zakončoval – 0:2. Ondra hýřil na pravé straně aktivitou a dostal se do dalších několika možností, ale muška už byla vychýlená. Vůbec nám zejména druhý poločas fungovaly křídelní prostory, dařilo se hru rychle přenášet a díky tomu jsme měli spousty času a prostoru pro hru a rychlé kontry do soupeřovy obrany. Další branky to už ale nepřineslo a tak slavíme zaslouženou výhru.

Slovo trenéra:

„Odehráli jsme dobré utkání. Potvrdili jsme dobrou hrou naše postavení v tabulce. Škoda, že si lépe nedokážeme poradit v předfinální fázi, kdy můžeme spoluhráče vyslat do jasné brankvé příležitosti, ale trefíme prvního hráče soupeře. Ale jinak jsem s výkonem velmi spokojen“.