36. Ludvík (Lehner), 36. Smolek (Sahula), 36. Vrchota (Jeřábek), 53. Drahovzal (Jenšovský), 53. Mráz (Pluhař)

31.  Sýkora (Pluhař)

37.  Novák (bez asistence)

42. Pluhař (Novák)

Komentář k utkání:

Ve čtvrtém jarním kole jsme zavítali na půdu Táborska. Hrálo se na skvěle připravené přírodní trávě a utkání to prospělo. Úvod patřil našemu týmu, kdy jsme si vytvořili dvě velmi dobré možnosti, ale selhali jsme v koncovce. Cca do desáté minuty se ale taktovky ujali domácí, přesněji a rychleji kombinovali a byli nebezpeční v koncovce. Dvě tutovky vychytal bravurní Matěj Kovář v naší brance, dvakrát nebezpečné střeli minuli branku o pár centimetrů. V této fázi utkání se nám nedařilo udržet míč, ztráceli jsme ho nepřesnostmi, nebyli jsme důrazní, prohrávali jsme souboje. Soupeř měl tlak a v 18. minutě z něho vytěžil úvodní branku po pěkné souhře po pravé straně – 1:0. My jsme se dostali ke dvěma ojedinělým možnostem, ale zakončení nebylo přesné. Až v závěru poločasu se odhodlal Pavel Sýkora k dalekonosné střele, která ale přeletěla vyběhnutého brankáře domácích a bylo srovnáno – 1:1. Gol z ničeho. Šťastný. Ale počítal se a poločasový stav byl tedy remízový.

Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, posílili jak defenzívu, tak ofenzívu a na hře to bylo sakra znát. Naše kombinace se zpřesnily a zrychlily, domácí jsme aktivně napadali, dostávali jejich rozehrávku pod tlak a těžili z jejich chyb. A hned po dvou minutách to přišlo. Filip Novák ve středu hřiště odebral míč domácím, podíval se, kde stojí brankář (stál až na hranici velkého vápna) a z dobrých 39 metrů ho dalekonosným lobem přehodil – 1:2. Na domácí branku se od té chvíle valil jeden rychlý útok za druhým a hned za pět minut jsme šli do dvoubrankového vedení. Filip Novák vysunul ideální kolmicí mezi beky skvěle naběhnutého Tondu Pluhaře a ten zavěsil – 1:3. Domácí naráželi na naši dobře zformovanou obranu. Leč jednou nás nachytali v nedbalkách. Kolmice mezi beky, souboj ve vápně, vzájemné tahání za dres, penalta a – 2:3. Nás to ovšem nerozhodilo, dál jsme ohrožovali branku domácích, měli jsme několik sólových nájezdů, ale zvýšit už jsme nedokázali. Domácí zahrozili jednou velkou šancí, ale Matěj Kovář byl opět famózní a robinzonádou vychytal útočníka domácích. Další útočné snahy se rozbíjeli o dobře pracující defenzivu. V závěru se hra změnila v nakopávanou, kdy se oba týmy snažili dostat dlouhými nákopy za obranou řadu soupeře, ale to už uhráli a naopak jsme z toho vytěžili další velké šance, leč je neproměnili. A když mohl jít Tomáš Ludvík v posledních vteřinách sám na branku, rozhodčí utkání „radši“ ukončil.

Slovo trenéra:

„První poločas se nám až na úvodních pár minut vůbec nepovedl. Byli jsme pomalí, nedůrazní, zmatení a nepřesní. Domácí mohli vést dva, tři nula a bylo by to asi vzhledem k vývoji spravedlivé. Byli jasně lepším týmem. Ale my máme Matěje Kováře. Jeho výkon byl famózní. Ve druhé půli jsme ale začali pracovat o poznání lépe. Ovládli jsme střed hřiště a síla v útoku ve složení Sýkora, Ludvík, Pluhař byla nad síly domácích. Škoda, že jsme to nepotvrdili více brankami. Možností bylo dostatek“.