Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Motorlet Praha v. FC Písek 2:7 (1:3)

23. 4. 2018

TERMÍN:                   22.4.2018

ČAS:                          11:45 hodin

HŘIŠTĚ:                    Radotín (tráva)

 

Sestava:

                     Kovář

Smolek, Szabo, Vrchota, Jenšovský

Pluhař, Janíček, Novák, Lehner

Ludvík, Drahovzal

                                     

Střídání:

46. Sahula (Smolek), 46. Jeřábek (Drahovzal), 46. Mráz (Jenšovský), 51. Vosička (Lehner), 51. Jurovčík (Vrchota), 51. Andrew (Kovář)

 

Branky:

11. Janíček (Lehner)

64. Vosička pen.

 

Komentář k utkání:

V dalším utkání jsme na přírodní trávě v Radotíně narazili na velmi zdatného soupeře, který od první minuty prokazoval, proč mu momentálně patří druhé místo. V prvním poločase jsme hráli celkem vyrovnanou partii. Po pěkných kombinacích se postupně do šancí dostali Tonda Pluhař, Tomáš Ludvík a Filip Novák, ale zakončení bylo málo důrazné či nepřesné. Soupeř naopak prokázal velký přehled ve finální fázi a v zakončení a již v 5. minutě se ujal vedení. My jsme kontrovali v 11. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil hlavou Lukáš Janíček. Hra byla aktivní na obou stranách, snaha o vysoký presink přinášela chyby v rozehrávce, ale vytěžit branku se podařilo pouze hostům, a to ještě dvakrát do poločasu.

Druhý poločas jsme se nemohli dlouho dostat do hry. Soupeř nás zlobil rychlými kontry do naší obrany, které jsme zvládali jen s velkými obtížemi. Jeden takový kontr jsme zastavili faulem až ve vápně a s penaltou si hosté poradili. Za tři minuty už to bylo o čtyři branky opět po rychlém kontru mezi naše beky. To, co hosté zvládali bravurně, přesná časovaná přihrávka mezi obránce na naběhnutého hráče, to my jsme dokázali tak v jednom z pěti pokusů. Většinou jsme trefili prvního hráče nebo přihrávka šla na paty, byla nepřesná … Přesto jsme se dostali do několika šancí, ale dvakrát nás zastavila branková konstrukce a několikrát jsme těsně minuli branku. V závěru jsme sice snížili z penalty Patrikem Vosičkou po faulu na Jardu Mráze, ale hosté ještě dvakrát skórovali podle stejného scénáře.

 

Slovo trenéra:

„Utkání nám nevyšlo podle představ. Věděli jsme, s čím hosté přijedou, jakým způsobem hrají, ale nedokázali jsme s tím lépe poradit. Byli rychlejší, přesnější v kombinaci, velmi důrazní v napadání a efektivnější v zakončení. Navíc nám nedali prostor a čas pro rozehrávku, a tak jsme se nedostali do tolika šancí. Nám chyběl lepší pohyb a hlavně přesnější a důraznější zakončení.“