ČAS:                          11:45 hodin

HŘIŠTĚ:                    Radotín (UMT)

36. Kovář (Andrew), 36. Szabo (Sahula), 36. Lehner (Ludvík), 47. Dorčev (Jenšovský), 50. Linhart (Jeřábek)

Branky:

Nikdo se netrefil

Komentář k utkání:

Utkání se nám nepodařilo střelecky. Tempo mělo sice hned v 5. vteřině gól na kopačkách, ale hned po té jsme převzali iniciativu, dobře jsme kombinovali, hosty jsme drželi daleko od naší branky. A vytvářeli jsme si šance, ale dnes nám to prostě nelepilo. Třikrát sami na brankáře, dvě střely z 6 metrů, další slibné možnosti …. Naopak z ojedinělých akcí se prosadili Tempáci. Nejprve po rohovém kopu hlavou, za dvě minuty nijak prudká střela po zemi z poměrně velké dálky k levé tyči, náš brankář nereaguje. A před koncem poločasu jsme byli nedůrazní ve středu hřiště, a to jak v záložní tak obranné řadě a bylo z toho vedení 3:0 pro hosty.

Ve druhé půli se hra více vyrovnala, my jsme si vytvořili menší převahu, ale šancí už jsme si tolik nevytvořili. Za zmínku stojí hlavičkový pokus Pavla Sýkory, střela Patrika Lehnera či sólový nájezd z levé strany Filipa Nováka, ale prostě nám dnes nebylo přáno. Hosté hráli s přehledem, více vyrovnali hru a ostatní naše útočné akce si pohlídali. A v závěru z ojedinělé možnosti naopak udeřili, když střelu otřeli o patu našeho obránce a Matěj Kovář i přes bravurní reakci už nedokázal zabránit míči v cestě do sítě.

Slovo trenéra:

„Kluci podali velmi dobrý výkon. Zejména první poločas měl vysoké parametry. Naše aktivní hra dělala domácím problémy v rozehrávce a my z toho vytěžili mnoho brankových příležitostí. Bohužel nás zradilo zakončení. Hosté vytěžili z minima maximum. Asi podobně jako my u nich na podzim. Přesto si ale kluci za předvedený výkon zaslouží pochvalu“.