ČAS:                          11:45 hodin

HŘIŠTĚ:                    Radotín (tráva)

16. Gebelt (Szabo), 36. Andrew (Kovář), 51. Vosička (Drahovzal), 51. Lehner (Ludvík)

Branky:

11. Ludvík (Jenšovský)

Komentář k utkání:

Vedoucím tým naší tabulky jsme chtěli potrápit podobně jako na podzim. A od začátku se utkání vyvíjelo v podobném duchu. Oba týmy hráli agresivně, rychle kombinovali a tlačili se do pokutového území. V 9. minutě jsme ale vyrobili fatální hrubku v rozehrávce a darovali hostům velmi lacinou branku – 0:1. Za dvě minuty bylo ale srovnáno. Maty Jenšovský napotřetí centroval do pokutového území, k míči si našel cestu Tomáš Ludvík a levačkou přesně trefil k tyči – 1:1. Dukla ale postupně získávala více ze hry, hrála stále rychle a přesně. Naše hra trochu upadla, začali jsme kupit nepřesnosti, nebyli jsme už tolik aktivní v pohybu a hosté toho využili. Několik možností jsme stihli ještě zastavit, ale ve 25. minutě se hosté již prosadili. Ve středu hřiště jsme prohráli několik soubojů, Dukláci toho využili a bylo hotovo – 1:2.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním, že to zlomíme, ale žlutočervení byli velmi kvalitním týmem. Velmi dobře se pohybovali, byli přesní a nápadití v kombinaci, důrazní a aktivní v bránění a moc nám toho nedovolili. My jsme makali, ale náš pohyb nebyl tak aktivní, hráli jsme pomalu a nepřesností bylo až moc. A tak přišel zákonitě trest. V 55. minutě hosté dobře zakombinovali před naším pokutovým územím a přesnou ranou k tyči zvýšili na 1:3. V závěru jsme se nadechli k náporu, vytvořili jsme si několik dobrých možností, ale branka z toho nebyla.

Slovo trenéra:

„Kluci z Dukly byli zkrátka lepším týmem. Byli rychlejší a pohyblivější. Nám právě lepší pohyb chyběl. Kluci to odmakali, ale chyběla nám lehkost a větší vůle a chuť jít si za výhrou.“