Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Motorlet Praha v. SK Aritma Praha 8:1 (4:0)

9. 4. 2018

TERMÍN:                   8.4.2018

ČAS:                          11:45 hodin

HŘIŠTĚ:                    Radotín (UMT)

 

Sestava:

                     Abassi

Dorčev, Szabo, Vrchota, Přívozník

Ludvík, Janíček, Novák, Drahovzal

    Mráz, Sýkora

                                     

Střídání:

36. Kovář (Abassi), 36. Sahula (Vrchota), 36. Pluhař (Novák), 45. Smolek (Dorčev), 45. Lehner (Mráz), 45. Jeřábek (Sýkora), 55. Vosička (Přívozník)

 

Branky:

4x Sýkora, Sahula, Přívozník, Lehner, Ludvík

 

Komentář k utkání:

V utkání jsme byli od prvních minut lepším týmem. Zdobila nás aktivita, agresivita v napadání rozehrávky soupeře a rychlé a přesné kombinace vedli ke spoustě šancím. Pavel Sýkora se v úvodu zastřeloval a několikrát ve vyložené příležitosti ještě neskóroval. Vše si ale vynahradil později, když soupeři zasadil čtyři branky. První ale v 10. minutě vsítil na levé straně velmi aktivně hrající Filip Přívozník, když se po souhře dostal až na malé vápno a z velkého úhlu doslova procedil brankáře hostí. Pak už začal úřadovat Pavel Sýkora. Hýřil aktivitou mezi obránci soupeře, pohyboval se na hraně ofsajdu, párkrát ho nepustil do brejku pomezní, ale třikrát mu to vyšlo a třikrát zavěsil. Hosté si vytvořili několik dobrých možností, jednu vytáhla Alex Abassi na břevno, ale jejich muška byla většinou značně vychýlená.

Druhý poločas začal snížením hostí po krásně zahraném VPK, na který Matěj Kovář neměl nárok. Pak se ale taktovky zase ujali naši, vytvořili si spoustu šancí a několik jich proměnili. Prosadili jsme se hlavně díky aktivitě a důrazu před brankou, když jsme třikrát dohrávali po střelách a centrech z malého vápna. V závěru se prosadil chytrou a přesnou střelou Patrik Lehner a uzavřel brankový účet.

 

Slovo trenéra:

Jsem nadšený z toho, s jakou chutí kluci utkání odehráli. Soupeř byl mnohem lepším týmem než na podzim a vystrkoval růžky. Ale naše obrana pracovala velmi dobře a jakoukoliv možnost jsme přetavili v rychlý protiútok a šanci ke skórování. Navíc jsme byli přesní a rychlí v kombinacích. Velká pochvala všem.