Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Motorlet Praha v. SK Petřín Plzeň 2:0 (1:0)

2. 5. 2018

TERMÍN:                   1. 5. 2018

ČAS:                          11:45 hodin

HŘIŠTĚ:                    Radotín (tráva)

 

Sestava:

                     Kovář

Smolek, Sahula, Vrchota, Přívozník

Linhart, Janíček, Novák, Lehner

Pluhař, Jenšovský

                                     

Střídání:

36. Andrew (Kovář), 36. Vosička (Lehner), 36. Ludvík (Linhart), 51. Mráz (Smolek), 56. Říha (Pluhař), 56. Drahovzal (Přívozník)

 

Branky:

10. Jenšovský (Vrchota)

55. Vrchota pen. (Pluhař)

 

Komentář k utkání:

Třetí utkání ve čtyřech dnech a další tři body na náš účet. Na podzim jsme v Plzni příliš výkonem neoslnili, jarní odveta ale ukázala, že naše výkony jdou stále nahoru. Od první minuty jsme měli hru pod kontrolou. Rychlé a přesné kombinace přinesli v prvních deseti minutách tři vyložené šance, ale zakončení nebylo účinné. Prosadil se až Maty Jenšovský po důrazném napadání brankáře. Ten udělal fatální chybu a Maty pohodlně zavěsil. Na branku Plzně se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času, kdy dokážeme navýšit skóre. Hosté se před naši branku dostávali jen sporadicky a většinou jen po našich chybách. Jinak obrana pracovala zodpovědně.

Druhý poločas jsme posílili a hlavně zrychlili kraje hřiště a i díky tomu přicházeli další šance pramenící z dobré hry našeho týmu. Bohužel v koncovce nám to moc nelepilo. Prosadili jsme se až z pokutového kopu po faulu na Tondu Pluhaře, který si skvěle zaběhnul za obranu a obráncům soupeře už nezbývalo než jej ve vyložené šanci faulovat. V závěru jsme trochu polevili a hosté se dostali ke dvěma možnostem, ale Colin si vše pohlídal a udržel spolu s Matějem Kovářem další čisté konto.

 

Slovo trenéra:

„Třetí utkání ve čtyřech dnech pro většinu hráčů byla velká porce a bylo vidět, že ke konci toho měli někteří už plné kecky. Ale celkově je za výkon musím pochválit. Jejich chuť, radost ze hry a touha se prosadit …. Prostě super a jen tak dál.“