30. Mráz (Přívozník), 36. Andrew (Abassi), 45. Říha (Drahovzal), 45. Kočí (Smolek)

19. Jenšovský (Lehner)

27. Janíček (Sýkora)

37. Sýkora (Ludvík)

Komentář k utkání:

Od první vteřiny jsme chtěli domácím ukázat, že jsme nejeli jen na výlet a přitlačili jsme je na jejich polovinu. Agresivním napadáním jsme nedali čas a možnost domácím k rozehrávce a naopak jsme rychlou a přesnou kombinací zatápěli pod kotlem. Nejprve jsme několik šancí nevyužili. Ale v 10. minutě už propukla radost v našich řadách. To si na levé straně zakombinovali Diego s Patrikem Lehnerem, ten zatáhl míč do vápna, zpětnou přihrávkou našel Pavla Sýkoru a ten zakončil přesně na vzdálenější tyč – 0:1. Další krásné kombinace zdobili naši hru. V 19. minutě podobná akce po levé straně, jen tentokrát Patrik dával míč rychle za obranou, Pavel Sýkora na něj ještě nedosáhl, ale rychlík Maty si ho našel na zadní tyči a pohodlně ho uklidil do čeřenu – 0:2. Domácí hrozili jen dlouhými míči, se kterými si naše obrana poradila. Fungoval nám střed hřiště, kde si svůj zápas hrál Tomáš Ludvík (myšleno v dobrém). Se soupeři si dělal prakticky co chtěl a domácí byli jako na kolotoči. Po jedné takové akci, kdy si pohrál asi se třemi hráči domácích, našel Pavla Sýkoru na hrotu, Pavel míč zasekl, zpětnou přihrávkou našel za velkým vápnem Lukáše Janíčka, Lukáš si míč našteloval na svou levačku a neskutečnou dělovkou vymetl pavučinu v pravém horním rohu Prachatické branky – 0:3. Po chvíli jsme ale museli střídat. Velmi dobře a aktivně hrající Filip Přívozník si odnesl z předchozího souboje zhmoždění levého palce u nohy a i když to ještě zkusil, dál to opravdu nešlo.

Druhý poločas se odehrával podle stejných not jako ten první. Naše aktivita, chuť, energie a radost ze hry byla nezměrná a bylo radost se jen dívat. Po dvou minutách si opět Tomáš Ludvík postavil slalom z domácích hráčů, pak kolmicí vyslal do brejku Pavla Sýkoru, který obešel brankáře Prachatic a zvýšil na 0:4. Spousta dalších krásných kombinačních akcí již bohužel gólem neskončila a tak si z Prachatic odvážíme tři zasloužené body.

Slovo trenéra:

„Jsem nadšený z toho, s jakou chutí kluci utkání odehráli. Jsem rád za to, jak moc si utkání užili a s jakou energií hráli. Velký dík všem“.